Українських молодших школярів зобов’язали носити світловідбивні жилети

Жилет спереду. Фото: facebook.com/volodymyrgroysman Об этом сообщает 54kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.В Україні з першого вересня учні перших-четвертих класів будуть зобов’язані носити спеціальні світловідбивні жилети у темну пору доби, повідомляє пресслужба Кабінету міністрів.

Запровадити таке правило уряд вирішив навесні під час Координаційної наради з питань безпеки дорожнього руху. Вважають, що це убезпечить дітей і зробить їх помітними для водіїв та інших учасників дорожнього руху.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман продемонстрував зразок спецодягу. Жилети роздаватимуть безкоштовно на початку навчального року.

«Жилет зроблено з якісних матеріалів, він індивідуальний для кожного. Закликаю батьків: слідкуйте, щоб дитинка йшла в школу і зі школи в цьому жилеті», – заявив Володимир Гройсман.Спецодяг презентували на фоні агітаційного зображення «№11 у виборчому бюлетені» – партія Гройсмана «Українська стратегія» балотується до Верховної Ради.

І жилет ззаду. Фото: facebook.com/volodymyrgroysmanГолова львівського «Інституту просторового розвитку» Олег Шмід розкритикував ініціативу.

«Я за прийняття урядом постанови, щоб усі автомобілі були жовтого кольору з червоними пасочками по діагоналі, зі світловідбивними елементами, щоб їх здалеку і в темряві було добре видно. Навіщо перекидати відповідальність за смерті на дорогах на дітей чи їхніх батьків?» – написав він у коментарях до публікації Гройсмана на Facebook.Нагадаємо, місто витратить майже пів мільйона гривень на встановлення 25 пластикових муляжів школяра біля шкіл та дитячих садків на Сирці. Ця ініціатива також зазнала критики.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/07/11/ukrayinskyh-molodshyh-shkolyariv-zobov-yazaly-nosyty-svitlovidbyvni-zhylety/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя